בס"ד
בישראל, קשה מאוד לגדל צמחים באוויר הפתוח בכל ימות השנה. הטמפרטורה והלחות בחודשי הקיץ מאוד גבוהים והקור, הרוחות והגשמים החזקים בחודשי החורף, לא מאפשרים לצמח לשרוד.
חללי גידול הם פתרון מצוין, שמאפשר שליטה מלאה בתנאי הגידול ומתן תנאים אידיאליים לצמח על מנת לקבל תנובה באיכות גבוהה מאוד.
באמצעות חלל הגידול ניתן לשלוט בקלות יתרה בטמפרטורה ובלחות שבתוך חלל הגידול, לספק אור, מים ודשן שהצמח זקוק להם ולהתגבר על חרקים ומזיקים שעלולים להיות בצמח.
אוהל גידול הוא אופציה נפוצה, נוחה וזמינה להקמת חלל גידול מוגדר, בגודל שמתאים למרחב הביתי שלנו. הוא מאפשר לנו להתגבר על בעיות האקלים באוויר הפתוח ומהווה סביבה סגורה ויחסית סטרילית ובטוחה מבחינת מחלות ומזיקים שעלולים לתקוף את הצמחים.
בבואנו לתכנן את חלל הגידול שלנו, אנו צריכים לקחת בחשבון מיקום שיאפשר גישה נוחה לעבודה בחלל, מהו גודל חלל הגידול שמתאים לצרכים הספציפיים שלנו, איזה ציוד נחוץ לנו כגון: תאורה, אוורור והשקייה וכמובן כל נושא הבטיחות מאחר והקמת חלל שכזה דורשת התעסקות עם חשמל ומים - שילוב של שני דברים שמצריכים חשיבה בטיחותית.
לבחירתכם, מגוון של אוהלי גידול בגדלים שונים המתאימים הן למגדל מתחיל והן למגדל מקצועי וותיק על מנת להגיע למקסימום הצלחה וייבול איכותי.